Jdi na obsah Jdi na menu
 


VZORCE, KTERÉ NÁM BRÁNÍ V PŘITAHOVÁNÍ HOJNOSTI

 

zena-ve-zlate-barve.jpg

Moji drazí přátelé, milovaná sluníčka. Právě jsme se vrátili ze společného pobytu v  Chorvatsku, kde  jsme prožili chvíle plné radosti, odpočinku a legrace, také tělesného i duchovního cvičení. Moře má úžasnou schopnost očištění duše i těla. Smývá naše napětí, každodenní  stres a dokáže se sluníčkem naplno dobít naše často už skomírající baterky.  Bylo krásné pozorovat, jak se den ode dne  mění Vaše unavené tvářičky, jak se více usmíváte a těšíte se z každého dne.

 

Odpočinek je tak důležitý, obzvláště v dnešním transformačním procesu naší krásné planety. Těším se na další pobyt, který začíná již příští pondělí a samozřejmě na všechny lidičky, kteří se k našemu aktivnímu odpočinku připojí. Hodně z Vás mi letos napsalo, že je omezuje finanční rozpočet rodiny a nemohou si z finančních důvodů dovolit investovat do dovolené v zahraničí. To je velmi  častý argument, a já jsem proto dnes do programu stránek zařadila další trénink duše alespoň přes písmenka a opět spolu pozvedneme oponu tajemství a věřím, že společně pochopíme 

 

PROČ SE NĚKTERÝM LIDEM, STÁLE FINANČNĚ NEDAŘÍ?

 

 

ČÍM SI NEJČASTĚJI BRZDÍME FINANČNÍ PROSPERITU?

 

O vztahu k penězům, už bylo napsáno mnoho slov. V této době, nám už ale nestačí jen teorie, jen  něco moudrého si přečíst a pochopit. Všechny tyto pravdy je nutné uvádět do praxe, protože pokud to co nejdříve neuděláme, budeme vtažení do reality III., jak je popsáno v tomto článku. http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/clanky/poselstvi-zemi/poselstvi-mistra-serapise-beye.html

V této realitě je nejsilnějším spouštěčem všech negativních postojům vlastní strach. Pokud nechcete uvíznout v tomto negativním systému, je v prvé řadě důležité zbavit se strachu. Uvědomte si, jak silně lpíte na určitých věcech, jak velká je neochota udělat ve Vašem životě jakoukoliv změnu. Možná už tušíte, že čas od času je dobré přehodnotit své staré systémy v životě, změnit své zkostnatělé postoje, názory a přizpůsobit se plynoucímu času. Stojíte příliš dlouho ve stojatých vodách materiálních vzorců, které Vám vložili do podvědomí Vaši rodiče, prarodiče, a vlastně všichni, kdo se jakýmkoliv způsobem dostali do Vašeho života a ovlivnili Vaše myšlení. Pak je nejvyšší čas udělat změnu. Nejčastější chybné vzorce, které máme v podvědomí o penězích.

 

PENÍZE KAZÍ CHARAKTER

 

Tento vzorec slyšíme poměrně často. Není tomu tak. Peníze a jejich stoupající množství, pouze náš charakter prověří. Člověk, který zbohatne,má nové možnosti, které předtím neměl. Je postaven do nových situací, ve kterých se doposud neocitl. Proto se jeho charakter v těchto nových životních situacích ukáže buď v plné kráse, nebo ve své negativitě. Podstata člověka však zůstává stejná.  Znám bohaté lidi, kteří mají ryzí charakter a konají dobro ve všech směrech. Zrušme proto tento vzorec z našeho podvědomí.

 

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

 

Ani toto pravidlo, které naši předkové považovali za moudré, neplatí. Hojnost můžeme přitahovat, aniž bychom vyvinuli jakékoliv pracovní úsilí. Zákon přitažlivosti není podmíněn prací, ovlivňuje ho především naše nastavení. To, co vyzařujeme. Stačí, abychom měli pevnou víru a dokázali věřit tomu, že to, po čem toužíme, skutečně přijde a abychom si tuto hojnost zasloužili, abychom se z ní dokázali upřímně radovat. Mojí kamarádce nedávno vzdálená teta odkázala dům. Tato hojnost k ní přišla zcela nečekaně a bez práce. Jiné známé nabídl bohatý sponzor, zaplatit její dost vysoké pohledávky ve firmě vůči bance, aby jí pomohl rozjet nové podnikaní. Další kamarádce daroval movitý přítel její dcery, téměř nový vůz.  I takové věci se stávají. Ani jedna z těchto jmenovaných žen, nemusela vyvíjet žádné zvláštní pracovní úsilí, aby hojnost přišla. Je tedy pro nás dobré, zrušit tento vzorec z podvědomí.

 

ODKLÁDÁME SI FINANČNÍ REZERVU NA ZLÉ ČASY

 

Už víme, že svými myšlenkami si tvoříme budoucnost. Tento postoj přímo vyvolává představu, že zlé časy opravdu přijdou. Dostáváme se do přímého rozporu se svým podvědomím. Na jednu stranu chceme přitahovat hojnost a na stranu druhou, očekáváme, že se nám dařit nebude. Dáváme své intenzivní představě dokonce fyzickou podobu. Naše ušetřená finanční hotovost čeká, až přijdou zlé časy. Přímo očekáváme, že bude hůř a přestane se nám dařit. Tento vzor změňte ihned. Už si nikdy neodkládejte své peníze na horší časy. Tvořte si takovou finanční rezervu, jakou jen chcete, ale na LEPŠÍ ČASY, na DOVOLENOU, ODDYCH V LÁZNÍCH, NA SVÉ ZÁLIBY, KONÍČKY, nazvěte to například FINANČNÍ REZERVA NA REALIZACI MÝCH SNŮ. Vy si přece zasloužíte splnit si své sny. A že  ještě žádné nemáte? Změňte to a začněte snít.

 

JSTE POSEDLÍ SLEVAMI, MÁTE RADOST, ŽE JSTE LEVNĚ NAKOUPILI?

 

Českým pravidlem se stalo, nakoupit co nejvíc, co nejlevněji a nehledět  na kvalitu. Naše země se stala smetištěm pro levné prodeje. Naše potraviny stejné značky jsou horší kvality než v Německu, Rakousku, protože u nás se vše odvíjí od ceny. A tyto firmy nám své výrobky na rozdíl od distribuce do výše jmenovaných zemí dodávají levněji, ale zato  s mnohem menší kvalitou. Jsme tak nastaveni na slevy, že nakupujeme i to, co vlastně nepotřebujeme, ale za to LEVNĚ. Pozorujte chvíli lidi v supermarketech, ráno, když je zboží ve výrazné slevě. Jsou tak nasupeni, když se na ně nedostane, jsou vztekem bez sebe, že nedostanou slevněné mléko, na kterém ušetří 3 Kč. S nevraživými pohledy tlačí své košíky a snaží se urvat co nejvíc, a pak spokojeně počítat kolik ušetřili. A přivezou si domů tekutinu, která jejich tělu stejně nijak neprospívá, protože je určená mláďatům úplně jiného druhu. Pokud jsou velké slevy, jsou lidi schopní se ušlapat před supermarkety. Pokud Vy nechcete stále počítat peníze a mít finanční problémy – PŘESTAŇTE LOVIT ZBOŽÍ VE SLEVĚ. Protože jinak si nastavíte program – Mohu si dovolit nakupovat jen, když je to levné. A tímto dáváte najevo své finanční omezení a počítáte s ním. Změňte ihned tento program. Radujte se z toho, že jste svým nákupem podpořili i hojnost jiných lidí.

PŘEJI VÁM HOJNOST VE SMĚRECH FINANCÍ, ZDRAVÍ I VZTAHŮ.

O dalších brzdách si napíšeme v příštím tréninku.

S láskou Kytička

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nečekaný sponzor

(Zusia, 29. 7. 2013 23:12)

Moje známa je masérka a má jednu velmi bohatou klientku. Tato klientka půjčila téhle známe 300 tisíc na dluhy spojené se stěhováním a zařízením nové maserny. Domluvili se, že to známa bude vracet tak, že bude masírovat od této bohaté klientky celou rodinu a že si těch 300 tisíc prostě odmasiruje.

Děkuji :)

(Jana, 1. 7. 2013 15:19)

Krásný den Kytičko,
děkuji vám za objasnění těchto pojmů, otevřelo mi to oči.
Vyzkouším to a uvidíme :)

Mějte se krásně.

Také dosvědčuji :)

(Camperses, 20. 6. 2013 7:20)

Provozuji internetový obchod teprve 6 měsíců, 3 měsíce se nic nedělo, pak jsem se během dvou dnů několikrát intenzivně soustředila na to, jak mi přichází objednávka, penízky na účet a vše kolem toho - ten týden jsem měla (svou první) objednávku za 8tis. Kč :) Funguje to úžasně, určitě to stojí za vyzkoušení - a hlavně to musíte provázet s vírou, že je to možné, a myslet na to tak, jako by se to již dělo :)

Re: Také dosvědčuji :)

(Eva, 25. 6. 2013 12:00)

Také souhlasím s tím, že " Vše co jsme je výsledek našich myšlenek "

To jak myslíme se projeví v hmotné realitě, někdy sice s určitou časovou prodlevou, ale ono to tak někdy má být a je to dobře, vesmír ví co dělá a proč to dělá.

Opravdu to funguje .o)

(Romana, 17. 6. 2013 20:16)

Úžasné Kytičko,

mě má sestra poslala na účet před dvěma měsíci 10.000,- Kč jako poděkování za službu, kterou jsem ji prokázala. Nechtěla jsem je přijmout ale ona trvala na svém, že si je zasloužím a že peníze potřebujeme. Poté, co jsem (nedávno) absolvovala rekvalifikační kurz pro práci "Masérské, rekondiční a regenerační služby" jsem sehnala v Praze laciný pronájem v salonu společně s kosmetičkou. A minulý týden jsem potřebovala přesně výše uvedenou částku, tedy 10.000,- Kč na nákup,olejů, prostěradel, dezinfekce, ručníků, osušek a dek pro klienty :o)

S Láskou Romana