Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYŠŠÍ PRINCIPY

1. 9. 2011

4.-posilujici-slunecni-energie.JPGKrásné ráno, pro všechny moje sluníčka

Dnes ráno jsem se probudila o něco dřív, než vyšlo slunce. Nestává se to u mne často, protože jsem zvyklá pracovat dlouho do noci. Dnešní ráno bylo ale jiné. Čas, který neexistuje a je jen iluzí stále běžel a hodiny ukazovaly 4. 50 minut. Čas při východu slunce je zvláštní. Je to nejlepší doba na přijímání vzkazů od andělů. Cítila jsem proudy energií a v celém pokoji jemně praskalo. Cítila jsem zvláštní stav. Uvolněné vědomí. Poděkovala jsem za nadcházející den a uvědomila si, kolik minut mám navíc, když se cítím v tuto hodinu svěží a připravená pracovat pro Boží záměry.

Cítila jsem jasně přítomnost Božích andělů, přátelské čisté energie a posvátný klid. Archanděl Gabriel je nositelem zpráv a je andělem s nádherně růžovou, zářivou energií, přináší nám lásku a mír. Vnímala jsem informace, které ke mně přicházely a cítila jsem, že to, co ke mně přichází je důležité nejen pro mne.

To, co jsem přijala, předávám dál.

anděl-mávající-křídly.gifPRO VŠECHNY DUŠE, ŠÍŘÍCÍ MÍR

Nechť toto poselství míru a lásky naplní Vaše srdce, které zoufale zmítá strach a nejistota. Milovaní, v následujících dnech opět budou sílit paprsky energetických proudů, které nyní obklopují celou Vaši Zemi. Energetické pole Země se dostává na stále Vyšší a silnější frekvence vibrací. Boj mezi dobrem a zlem je na vrcholu své polarity. Vaše myšlenky,aniž byste si to uvědomovali se rychleji a rychleji mění v realitu. Každým dnem stoupá počet duší, které odcházejí zpět do našeho světa, aniž by dokončily svá poslání, své úkoly. Denně na zemi klesají pod tíhou negativních vibrací tisíce duší, které ztratily vědomí o existenci Dobra a jsou přesvědčeny,že žijí v područí stínů a temna.  Kdo nemá v této době žádný záchytný bod, ke kterému by upnul svůj duchovní zrak, nenalezne cestu ke světlu.  Jeho duše se ocitne ve stavu apatie, strachu a bolesti. Kleště, které svírají duše lidí posedlých hmotou, bez záblesku duchovního cítění a energie, zesilují svůj stisk.

Této situace využívají ve svůj prospěch negativní síly, které se zmocňují takto slabých a zranitelných duší a manipulují s jejich vědomím natolik, že z nich vytvoří monstra podobné těmto energiím. Propůjčují jim svou zničující temnou sílu a nutí je ničit všechno, co se jim v tomto bolestném stavu vědomí postaví do cesty. Slyšte. Vše, co jste vytvořili bez lásky, se nyní v těchto dnech a tomto čase, postaví proti Vám.  Neustále k Vám přicházejí četná znamení, která mají za úkol Vaše duše probudit ze spánku a proměnit Vás na služebníky lásky a světla. Barvy na obloze, kresby na různých částech země i poselství, která přicházejí nejsou jen pomyslným voláním do tmy. Mají jasný cíl a přesný plán, zapojit Vás do dění, které na Vaši zemi nastává.

I když budou pokračovat silné klimatické změny a nastanou na zemi další události, které mohou polekat Vaše duše, nepřestávejte věřit v dokonale zapadající plán milovaného Boha. Každá duše  bude postavena do situace, která prověří její podstatu.  Protože každý je součástí celku,nesete všichni odpovědnost za události příštích dnů. Intenzita světla, dopadající na potemnělý svět, nezeslábne.

Vaše vibrace se mohou neustále zvyšovat a přijímat intenzivněji Boží energii. Každý další záchvěv a pohyb Vaší planety závisí na Vás samotných. Tvořte kolem sebe dokonalý svět. Nedívejte se na to, co se děje na druhé straně světa, ale sledujte bedlivě, co se děje ve Vašem srdci, vyhodnoťte jakou energii šíříte kolem sebe. Jsme stále s Vámi a přesto se tolik duší cítí opuštěných. Je to tím, že nepociťují vlastní existenci a popírají sounáležitost se svou podstatou – silou stvoření. Napojte se na univerzální zdroj energie – stačí pár slov na toto spojení.  

JÁ JSEM -   JÁ JSEM LÁSKA -  DOVOLUJI SI PŘIJÍMAT BOŽÍ ENERGII A SVĚTLO  -MILUJI VŠE, CO BŮH STVOŘIL A CÍTÍM JEDNOTU S JEHO PODSTATOU – JEŽÍŠ JE MÁ SÍLA -  MILUJI A VĚŘÍM V SÍLU, KTEROU OD BOHA PŘIJÍMÁM -  PŘIZPŮSOBUJI SE VYŠŠÍ INTENZITĚ BOŽÍHO SVĚTLA -  JSEM PŘIPRAVEN/A/  NA VYŠŠÍ ÚROVNĚ VIBRACÍ –  JSEM PŘIPRAVEN/A/  POMÁHAT ŠÍŘIT SVĚTLO A LÁSKU – DĚKUJI, ŽE MOHU ŽÍT V TÉTO DOBĚ  A SVÝMI VIBRACEMI PLNÝMI LÁSKY POMÁHAT MĚNIT SVĚT.

Nepřestávejte věřit, že to dokážete. Vše, co pro druhé děláte, čiňte Božím jménem, ON je láska a proto vše, co s láskou činíte, je vpravdě a v jeho jménu.

Archanděl Gabriel

Moje drahé sluníčka.

Právě vyšlo slunce. Svými teplými paprsky a zlatým světlem pohladilo a prosvětlilo vše a každého, kdo mu přišel do cesty. Nedělalo žádné rozdíly. Nezkoumalo, jestli si někdo jeho světlo zasloužil, nebo ne. Pohladilo tvář člověku, který je milující a spravedlivý, jemně se dotklo paprskem tváře  miminka, usmívajícího se ze spánku. Paprsky slunce zaplavily pokoj mladého kněze, který  pohroužený v tiché modlitbě klečel na kolenou a místo spaní se modlil za mír na celém světě.  Poté paprsek slunce pronikl do cely několikanásobného vraha, který byl odsouzen k doživotnímu žaláři.ležící-víla.jpg Slunce stejnou sílou prosvítilo  ruce a tváře zlodějů, podvodníků, všech násilných a sexuálních deviantů. Prozářilo pokoje bojovníků za lidská práva, pohladilo vlasy muži, který  v noci brutálně  utýral své dítě.

A pak proniklo i mým pokojem a světlo slunce se zalesklo na písmenkách mé klávesnice. Právě teď jsem si uvědomila, že intenzita jeho paprsků se opravdu nezměnila. Na každého z nás svítí a hřeje  to naše sluníčko úplně stejně. Pochopila jsem, že taková je i Boží láska. A tak dnes posílám světelný pozdrav úplně všem lidem a miluji všechny bez rozdílu. A pokud mě jen trošičku máte rádi, prosím Vás abyste to stejné učinili i Vy. MILUJTE BEZ ROZDÍLU.

S láskou Kytička

link-andel.gif

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Posilující

(Yvča, 16. 1. 2014 15:07)

Jen tak dál lidičky a buďme šťastni zato že známe všechny svaté bytosti které nás tolik milují :-) Děkuji já šťastná jsem.

Nádhera

(Moni, 1. 9. 2011 8:27)

To je velmi krásný příspěvek Kytičko! Všem krásné dobré ráno! a hodně lásky!

Re: Nádhera

(Jndr, 17. 11. 2011 11:48)

Dá se tu napsat i něco negativního? Tolik milých slov.... To potěší. Ale kytičko nestraš lidi nanočipy, když o tom moc nevíš.

poděkování

(oliwitch, 17. 10. 2011 14:56)

Tímto děkuji Bohu,že nám poslal tebe Kytičko,díky Tobě se dovídáme tak úžasné informace které jsou pro lidstvo tak moc v těchto dnech důležité.Naše duše cítí hned Lásku Boží a uklidnění Toto poselství je pro nás všechny Dar ,ještě jednou moc,moc děkuji. Máte dobrou duši která pomáhá lidstvu se vznést a procitnout z temna.Tím děkuji i A ndělům Světla za jejich Lásku a pomoc..Oliwitch

Boží láska

(Pajunka, 12. 10. 2011 13:28)

Děkuji za to, jak Bůh používá takové človíčky, jako jste Vy - KYTIČKO :-)

díky za to že jsi Kytičko

(Marie, 9. 9. 2011 6:42)

Díky za pohlazení po duši po návratu z dovolené, tady u Tebe, jsem Kytičko D O M A

poděkování*******

(Jana, 8. 9. 2011 3:26)

Posílám Kytičce a všem Bytostem lásku, světlo a vřelé obejmutí******

Děkuji

(Z, 7. 9. 2011 17:42)

Milá Kytičko!!
Děkuji Vám za Lásku kterou šíříte kolem sebe a za pomoc lidem.
Dnes je můj nejhorší den -pomyslný džbám trpělivosti přetekl a ucho se utrhlo!! Doplatila jsem na svoji dobrotu a lásku k lidem, zbyly mi jen dluhy, beznaděj a oči plné slz!! Prvně jsem panikařila,ale snad to nevzdám. Nemám právo způsobovat svým blízkým ještě více starostí než jsem jim způsobila. Přeji Vám i všem miým dušičkám co chodí na Vaše stránky, hodně lásky, zdraví a hlavně upřímné lidi kolem sebe!!
PS Nikdy se nenechejte uchlácholit - veřte si, stůjte si za svým a znejte svou cenu - nikdy nedovolte aby Vás někdo využil, obelstil a podvedl!! Všechno si nechejte podložit písemně a nikomu nedávejte nic na dobré slovo!! Láska k lidem je krásná věc, ale ta za Vásdluhy nezaplatí!!! Držte mi palce a třeba se za mne pomodlete. Prosím i Anděly o pomoc! Děkuji Vám Z.

sen

(Majka, 5. 9. 2011 13:07)

Milá Kytičko, z 1.9. na 2.9. se mi zdal sen o Tvých stránkách a pak se sem 2.9. podívám a je tu krásný vzkaz od mého oblíbeného archanděla Gabriela...děkuji Tobě i archandělu Gabrielu za krásná slova.

Poděkování

(Kajka, 2. 9. 2011 17:38)

Mé velké díky za to, že jsi dokázala slovy vyjádřit to,co má každý z nás ukryté hluboko v sobě. Je nám to tak známé a pomalu se učíme podle toho žít.
Ještě jednou díky,Kajka.

podakovanie

(Majka, 1. 9. 2011 23:56)

Kyticka dakujeme za Tvoje posolstvo.Mame sa este co ucit o tolerancii a laske voci vsetkym a vsetkemu...bez ohladu na to, kto aky je. Nie je v nasej kompetencii hodnotit ci posudzovat ludi podla ich skutkov, nech su akokolvek hrozne. Bozia laska je nekonecna a my sa jej musime stale ucit a snazit sa o rozdavanie tepla, svetla a lasky vsetkym, vratane tych,ktorych nase srdcia az tak nemusia. Ale mame vzor, a tym si Ty Kyticka. Sme radi, ze Ta mame. S pozdravom Maja

Svět

(Renáta, 1. 9. 2011 18:12)

Výstižné,krásné a pravdivé.Děkuji Kytičce i archanděli Gabrieli Renáta

Děkuji

(Lenka, 1. 9. 2011 14:18)

Láskyplná a hřejivá slova, kéž bych dokázala cítit lásku ke všem a zahnala strach z budoucnosti.

Pohladenie duše

(Zlatica, 1. 9. 2011 13:15)

Kytička ďakujem Tebe i archanjelovi Gabrielovi za tieto láskyplné slová, ktoré pohladili moju dušu. Posielam všetkým svetlo. Buď požehnaná !

Z celého srdce děkuji

(Anna Marie, 1. 9. 2011 12:18)

Milá Kytičko, děkuji za kráné poselství, děkuji za lásku a pomoc kterou rozdáváš.
Posílám lásku a světlo všem...
Mám Tě moc ráda a děkuji, že jsi.

Díky

(Jana, 1. 9. 2011 12:16)

Milá Kytičko, moc děkuji a posílám Tobě a všem, kteří čtou tyto řádky hodně lásky.

Pozdrav

(Marcela, 1. 9. 2011 10:39)

Kytičko ,posílám Tobě a všem světelný pozdrav a Boží lásku .Mám Tě moc ráda a děkuji Ti :-*)

Děkuji

(Martina, 1. 9. 2011 9:08)

Milá Kytičko... jsi kouzelná bytost... mám Tě ráda.