Jdi na obsah Jdi na menu
 


HLAS ZEMĚ

víla-nádherná.jpgMoje milovaná sluníčka,

Již několikrát jsem psala o tom, že naše Země je živá bytost. Stejně tak, jak mají své ochránce lidské bytosti, zvířata, stromy, také naše země je obklopená duchovními bytostmi, které můžete za jistých okolností vnímat a komunikovat s nimi. Víme, že naše země žije a potřebuje naši lásku. Určitě budeme na našich setkáních na seminářích, i v meditaci on-line posílat Zemi láskyplný paprsek světla. Nebudeme jen sedět se založenýma rukama a čekat na to, jak očistný proces a vzestup naší planety bude probíhat dál.

Zapojíme se aktivně do tohoto dění a budeme věřit, že všechny změny ustojíme. Navzdor těm nejtemnějším předpovědím, budeme věřit v milosrdenství a lásku. Abychom takové vibrace přitahovali, musíme se sami takovými stát. Na mnoha místech naši planety, byly zaznamenány zvuky vycházející z nitra země. Zvláštní zvuky, které se nedají vysvětlit přirozeným způsobem. Také zpěv země vycházející z hlubin naší planety v Tibetských jeskyních je známkou toho , že naše Země se začala svým hlasem ozývat.


Zaznamenaná hudba z vnitřní Země z tajné jeskyně v Tibetu. Nahrávku učinil ruský výzkumný tým. Tato léčivá nebeská hudba začala znít až teprve nedávno z místa, kam od nepaměti chodí tibetští mniši meditovat, nikdy však k ničemu podobnému nedošlo, až v posledních měsících. Někteří se domnívají, že to je oslava propojení duše Země a galaktické rodiny světla. Tuto nahrávku zde zveřejním v dalších článcích o Zemi. Nejdříve si ujasníme, co nám chce vlastně Země sdělit.

V roce 2002 /je to už deset let/ – jsem měla jasnou vizi. Slyšela jsem naší Zemi promlouvat k nám lidem. A tak jsem usedla v jedné krásné zahradě, vzala do ruky kytaru a napsala hudbu a text k písničce.  Tehdy jsem uslyšela hlas Země poprvé.

Věděla jsem, že Země k nám mluví, ale my jsme příliš zahledění do sebe a svých starostí, tak její hlas neslyšíme. Slýchávala jsem tehdy přesně  to, co je nyní realitou. Viděla jsem požáry, mrtvé ptáky, a další smutné věci, které se postupně všechny vyplnily. Napadlo mě, když k nám naše Země mluví,co asi žádá po nás lidech? Co nám touží sdělit?Věděla jsem,že Země touží po naší lásce, toleranci a pomoci. Tyto myšlenky a odpovědi najdete v mé písničce.  Písnička, kterou jsem tehdy nazpívala vyšla na CD Komu patří svět v roce 2003.  Přeji Vám nádherný den a prosím, po vyslechnutí písničky, pošlete ze svého srdce paprsek světla naší Zemi. Věřte, že to moc potřebuje.

S láskou Kytička


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

Marie,27. 1. 2012 12:43

Kytičko, přeji ti v životě tolik lásky a dobra, kolik ho rozdáváš jiným! Bojím se o tuto planetu a ačkoliv jsem optimistka, úzkost na srdci mám. Dělám vše co můžu tak jako každý kdo se "probudil", modlím se za to, aby to stačilo.

koupit CD

Veru,27. 1. 2012 11:45

Kytičko, krása... Děkujeme. Kytičko, je možné někde koupit Tvé cd? Slyšela jsem od Tebe pár písní a vždy mě tolik nabijí pozitivnem...