Jdi na obsah Jdi na menu
 


VŠEM SVÝM PŘÁTELŮM K NOVÉMU NADCHÁZEJÍCÍMU ROKU

31. 12. 2016

archandel-metatron-12b.jpg

        

MILOVANÍ PŘÁTELÉ, OPĚT STOJÍME NA PŘELOMU ROKU 2016 - 2017

 

CÍTÍM DNES TAK OBROVSKOU VDĚČNOST ZA VŠECHNO TO, CO MĚ V UPLYNULÉM ROCE POTKALO. CÍTÍM TU SÍLU POMOCI ANDĚLSKÝCH BYTOSTÍ I SÍLU POŽEHNÁNÍ STVOŘITELE.

 

MÁ VDĚČNOST PATŘÍ PŘEDEVŠÍM VAŠÍ DŮVĚŘE-   DĚKUJI VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE SE NA MĚ V PRŮBĚHU ROKU OBRÁTILI A TAKÉ DĚKUJI VÁM, KTEŘÍ JSTE PŘEDÁVALI DÁL ZKUŠENOSTI A KONTAKT NA STRÁNKY, ČI TELEFON, POSÍLALI KE MNĚ SVÉ BLÍZKÉ A ZNÁMÉ. DĚKUJI ZA VŠECHNY VAŠE POZITIVNÍ OHLASY, KTERÉ JSTE ŠÍŘILI. JEN  DÍKY VAŠÍ DŮVĚŘE JE ZDE NĚKOLIK NOVÝCH MAMINEK, KTERÉ PO MÝCH TERAPIÍCH OTĚHOTNĚLY, NĚKOLIK DESÍTEK LIDÍ, KTEŘÍ UŽ NEMUSÍ UŽÍVAT ANTIDEPRESIVA A ŽÍJÍ SPOKOJENĚJŠÍ ŽIVOT, DALŠÍ ZAČALI  STUDOVAT DUCHOVNÍ VĚDY, TAKÉ  MNOHO NOVÝCH ZASVĚCENÝCH DO SHAMBALLY I MIGURAJ AŤ UŽ NA DÁLKU, NEBO OSOBNĚ. . DÁLE DUŠE, KTERÉ POCHOPILY SVOU ŽIVOTNÍ CESTU, NEBO DĚTI, KTERÉ UŽ NETRÁPÍ NOČNÍ MŮRY A SPÍ POD  OCHRANNOU ANDÍLKŮ KLIDNĚ A SPOKOJENĚ.

 

 

I V LETOŠNÍM ROCE JSEM POMÁHALA  TĚM, KTERÉ V UPLYNULÉM ROCE POTKALY ZKOUŠKY NEJTĚŽŠÍ A PŘIŠLI O TY, KTERÉ MILOVALI. TAKÉ VÁS BYLO HODNĚ, A I MĚ TYTO SLUŽBY STÁLY NEMALÉ ÚSILÍ A ENERGII, PROTOŽE SE VE VELKÉ MÍŘE TÝKALY ODCHODU MALÝCH DĚTÍ, A TO VŽDY BOLÍ.

 

 

TAKÉ JSEM SE VĚNOVALA VÁM, KTEŘÍ JSTE ŘEŠILI VZTAHOVÉ PROBLÉMY. CÍTILA JSEM VAŠE NAPĚTÍ, I UVOLNĚNÍ, KDYŽ SE VŠE VYŘEŠILO, AŤ POZITIVNĚ LÁSKYPLNĚJŠÍM VZTAHEM, NEBO ROZCHODEM, /TAKŽE TAKÉ POZITIVNĚ/. HLAVNÍ PŘECE JE, NESTÁT NA MÍSTĚ.

 

 

DĚKUJI ZA DŮVĚRU, KTEROU JSTE MI V TAK VELKÉ MÍŘE PROJEVOVALI A ZVALI MĚ DO SVÝCH DOMOVŮ K PROČIŠTĚNÍ ENERGIÍ. ZA UPLYNULÝ ROK JSEM PROČISTILA MNOHO DOMŮ, KDE SE LIDEM SPÍ LÉPE A TĚŠÍ MĚ JEJICH SPOKOJENÝ SPÁNEK A ŽIVOT BEZ PROJEVŮ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ JE PRO MĚ VELKOU ODMĚNOU ZKVALITNĚNÍ ŽIVOTA A TO JE TAKOVÁ KRÁSA, ŽE JEN TIŠE DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

 

 

Z VELKÉ ŘADY MÝCH KLIENTKŮ SE V PRŮBĚHU MĚSÍCŮ A LET STALI PŘÁTELÉ. JÁ DĚKUJI ZA VAŠE PŘÁTELSTVÍ A PODPORU. TAKÉ JÁ VÁS MÁM VELMI RÁDA A VÍTE, ŽE MI MŮŽETE KDYKOLIV ZAVOLAT, I JÁ VÁS ENERGETICKY PODPOŘÍM A POŠLU VÁM LÁSKU, SVĚTLO, A RADU, POKUD JÍ POTŘEBUJETE.

 

 

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ SE UČILI V MÉ ŠKOLE, NEBO SE ŘÍDILI RADAMI Z ČLÁNKŮ NA STRÁNKÁCH A NAPSALI MI O ÚŽASNÝCH ZMĚNÁCH, KTERÉ JIM MÉ RADY PŘINESLY. VELMI MĚ TO POTĚŠILO. DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI NAPSALI JEN TAK, ABY MĚ POZDRAVILI. VÁŽÍM SI KAŽDÉ VĚTY, I KDYŽ NEJSEM ČASOVĚ SCHOPNÁ NA VŠE ODPOVĚDĚT.

 

 

DĚKUJI I TĚM, KTEŘÍ SE SVOU NEGATIVNÍ ENERGIÍ SNAŽILI  MOU PRÁCI ZNIČIT POMLUVAMI POŠPINIT ZÁVISTÍ ZASTAVIT, ENERGETICKÝMI ÚTOKY SNÍŽIT, ZESMĚŠNIT, OSLABIT. JEN DÍKY VÁM JSEM SI UVĚDOMILA NEKONEČNOU SÍLU VESMÍRU A NEKONEČNOU POMOC MILOVANÝCH ANDĚLŮ. JEN TAK JSEM SE MOHLA NAUČIT NEGATIVNÍ ENERGII TRANSFORMOVAT A VYUŽÍT JI VE SVŮJ PROSPĚCH. JEN DÍKY VÁM JSEM POCHOPILA JAK JSEM SILNÁ, A UVĚDOMILA JSEM SI, ŽE  DOKÁŽU ODPOUŠTĚT MILOVAT A ŽEHNAT ZA VŠECH OKONOSTÍ. DĚKUJI ZA TO. 

 

 

DĚKUJI ŽE MI PÍŠETE A PTÁTE SE NA SPOLEČNOU DOVOLENOU V CHORVATSKU, KTERÁ JE JIŽ TRADICÍ. JÁ I MILENA MÁME PŘIPRAVENÝ SPOLEČNÝ POBYT A JE JIŽ DOST DUŠIČEK PŘIHLÁŠENÝCH, ANIŽ BYCH COKOLIV ZVEŘEJNILA. DĚKUJI I ZA TO.

 

ŽEHNÁM VÁM VŠEM Z CELÉ SVÉ DUŠE A POSÍLÁM TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ PAPRSEK  LÁSKY DO VAŠICH DOMOVŮ. MÁM VÁS RÁDA A ČEKÁ NÁS DALŠÍ SPOLEČNÝ A KRÁSNĚ LÁSKYPLNÝ ROK

 

2 0 1 7

PŘEJI VÁM, ABY LÁSKA A OCHRANA ANDĚLSKÝCH BYTOSTÍ LÁSKY PROVÁZELA V ROCE 2017 KAŽDÝ VÁŠ KROK. ABY VŠE CO KONÁTE BYLO PROSVĚTLENO LÁSKOU A TOUHOU KONAT DOBRO A ŠÍŘIT SVĚTLO. PROTOŽE JEN TAK BUDE VAŠE CESTA TÍM, CO MY POZEMŠŤANÉ NAZÝVÁME ŠTĚSTÍM. ŠTĚSTÍ JE STAV, KDY DOKÁŽEME UDRŽET VE SVÉ DUŠI MÍR A LÁSKU, NAVZDORY TOMU, CO SE KOLEM NÁS ODEHRÁVÁ. VŠICHNI JSME NA TÉTO CESTĚ A JÁ VÁM PŘEJI HODNĚ SÍLY KE ZDOLÁVÁNÍ PŘEKÁŽEK, HODNĚ TRPĚLIVOSTI KE SNAZE ODPOUŠTĚT, A SÍLU K TOMU, MILOVAT VŠECHNY BEZ ROZDÍLU. MÁM VÁS VŠECHNY RÁDA A VÁŽÍM SI VAŠEHO PŘÁTELSTVÍ, DŮVĚRY A LÁSKY, KTEROU OD VÁS CÍTÍM KAŽDÝ DEN. ALOHA.

S LÁSKOU VAŠE JANA KYTIČKA

srdce-br12.jpg