Jdi na obsah Jdi na menu
 


DNEŠNÍ SVĚTELNÁ MEDITACE

delfín-2.jpgPRO VŠECHNY, KDO MILUJÍ ANDĚLY, DELFÍNY A LÁSKYPLNÉ ENERGIE....PRO VŠECHNY, KDO S NÁMI SOUZNÍ V JEDINÝ, LÁSKYPLNÝ TÓN

 

 

POKYNY K DNEŠNÍ VEČERNÍ MEDITACI


12.10.2016  OD 20:00 HODIN, SE SPOJÍME V NÁDHERNÉ MEDITACI S DELFÍNY. NA 30 MINUT SE PONOŘÍME DO LÁSKYPLNÝCH ENERGIÍ TĚCHTO BYTOSTÍ. PŘEDEM SI PŘIPRAVÍME TO, CO PŘI MEDITACI BUDEME POTŘEBOVAT. MŮŽEME SI ZAPÁLIT SVÍČKU A S KRÁSNÝM POCITEM NAŠEHO PROPOJENÍ USEDNOUT, NEBO ULEHNOUT S MYŠLENKOU, ŽE SE TOUŽÍME SPOJIT V NAŠÍ LÁSCE A SVĚTLE S DELFÍNY, KTEŘÍ JSOU NOSITELI SVĚTELNÉ ENERGIE. NEJDŘÍVE SI BUDEME PŘEDSTAVOVAT KLIDNOU MOŘSKOU HLADINU, JAK LEŽÍME NA NEVIDITELNÉM LEHÁTKU, KTERÉ NÁS NESE JEN KOUSEK OD BŘEHU. JSME V NAPROSTÉM BEZPEČÍ.

 

PONOŘENI DO HARMONIE A KLIDU. DELFÍNI NÁS OBKLOBUJÍ A MY SE PROJÍME S JEJICH SVĚTLEM. JSME SOUČÁSTÍ JEJICH SVĚTA A ONI JSOU SOUČÁSTÍ SVĚTA NAŠEHO. NAŠE LÁSKA NÁS PROPOJUJE. SPOJME JEJICH SVĚTLO S NAŠÍM, ABYCHOM PROSVĚTLILI CELOU NAŠÍ PLANETU. DELFÍNI JSOU VESELÍ HRAVÍ A LASKAVÍ. OCHOTNI POMOCI A NADŠENÍ ZE SVÉHO ŽIVOTA. STAŇME SE I MY NA CHVÍLI JEJICH BRATRY. PŘEDSTAVME SI, ŽE MÁME STEJNÁ TĚLA, KTERÁ KRÁSNĚ PLUJÍ PO MOŘSKÉ HLADINĚ.

 

PŘEDSTAVUJME SI OSTROVY, ÚTESY I KORÁLY, NALAĎME SE NA DELFÍNI FREKVENCE. V MYŠLENKÁCH PŘIVOLEJME DELFÍNY SLOVY: SPOJUJI SE S VÁMI MILOVANÍ DELFÍNI. SPOJUJI SE S VAŠI SVĚTLEM LÁSKOU A LÁSKYPLNÝMI VIBRACEMI. CHCI BÝT S VÁMI SPOJENÁ V TÉ NEJVYŠŠÍ A NEJJEMNĚJŠÍ, MOŽNÉ FREKVENCI SETRVEJME V TÉTO PŘEDSTAVĚ NEJMÉNĚ 30 MINUT. PAK DELFÍNŮM POŠLEME LÁSKU, POPROSÍME JE O JEJICH LÉČIVOU ENERGII.

 

PŘIJÍMEJME CHVÍLI JEJICH SVĚTLO. PODĚKUJME ZA JEJICH SPOLEČNOST. SVÉ POCITY Z VEČERNÍ MEDITACE SDĚLTE DO KOMENTÁŘŮ POD TÍMTO ČLÁNKEM. TĚŠÍME SE NA VAŠE PROŽITKY A ZKUŠENOSTI. TĚŠÍM SE NA NAŠE VEČERNÍ PROPOJENÍ .
 

připojte se on-line FB stránka VE SVĚTLE ANDĚLŮ

 

HUDBA VHODNÁ K TÉTO MEDITACI - ZAPNĚTE SI ZVUK A NECHEJTE SE NÉST PROUDEM MOŘSKÝCH VLN A LÁSKYPLNÉ ENERGIE DELFÍNŮ.... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=c0UFI9AUAQ4

 

 

dva-delfíni.gif

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář