Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ - KRÁSNÉ DUCHOVNÍ SLADĚNÍ ENERGIE

3. 3. 2014

mistri-pros2012.jpg

 

 

Prvního března 2014 jsme se sešli v Praze na prožitkovém semináři, který pořádala duchovní škola Monáda. Naše téma programu

 

 

SKRYTÁ SÍLA DUŠE

 

Toto téma nabízelo pohledy z různých úhlů. Dívali jsme se na všechno, co nás vnitřně oslabuje, a také si osvětlili návody jak si svoji vnitřní sílu udržet. Vytvořili jsme společně velmi pěknou atmosféru duchovní energie. Byli jsme krásně otevření a napojení na vyšší vibrace. Meditace s atlanskými anděly, rituál odpuštění a odplavení negativní energie, nastartovaly proud vnitřní síly. Posílení a uvolnění síly z  duše, je v dnešní době nesmírně důležité. Protože neustálý tlak negativních vibrací kolem nás je vyčerpávají a abychom tuto dobu ustáli v dobré psychické kondici je potřebné vyvinout určité úsilí k nastartování ozdravných procesů duše a těla. Odpuštěním starých zranění, lze zacelit staré rány a uzdravovat tak své kořeny.  

 

Na našem příštím setkání v Praze 29.3.2014 budeme probouzet a ladit naši ženskou energii a zvyšovat úroveň vibrací ženských principů.

 

Na všechny se moc těším.

 

S láskou Kytička

 

VAŠE NÁZORY

Dobrý den,

 

děkuji pěkně za krásný seminář, konaný tady v Praze 1.3.2014. Pro mne to byl úžasný zážitek, takže ještě jednou děkuji a těším se na ten příští :-).


Šárka M.
Krásné ráno Kytičko,

 

moc moc děkuji za úžasný prožitkový seminář, kteréhe jsem se mohla v sobotu zúčastnit. Jsi báječná a zpíváš božsky. Moc mě mrzí, že jsem  ještě nemohla z časových důvodů prožít zasvěcení, které probíhalo na konci semináře. Bude možnost na dalším semináři věnovány ženské energii v nás??


Lucie

 

SEMINÁŘ 1.3.2014

Úžasná na duchu povznášející zkušenost!:-) Děkuji Vám Kytičko.
Alena Marečková

 

 

 

 

seminar-praha-unor.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Štastný život

(Anna, 16. 3. 2014 22:40)

Moc děkuji za seminář. Po každém vašem semináři je mi líp na světě. Tentokrát jsem opravdu šťasná a všeho si naplno užívám. Nádhera! Těším se na další setkání.