Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠE DUCHOVNÍ SETKÁNÍ V PRAZE

11. 10. 2012

 

pa062073.jpg

 

V sobotu 6.10. 2012 jsme se setkali v Praze. Téma jsme měli „HOJNOST“,a  ať už to jsou vztahy, nebo finance – Hojnost – jako všeobecné požehnání v životě, je vždy důležitá. Rozebírali jsme důvody, proč se nám určité věci v životě nedaří změnit, meditovali jsme a pročistili mysl a krásně jsme se napojili na kolektivní vědomí. Nádhernou čistotu andělské energie jsme cítili a vnímali. Andílci umí být i vtipní. Pobavili nás, když hned po představení, si několik lidiček, kteří byli z jednoho města /Nymburk/, aniž by o tom věděli,odkud jsou , sedli si všichni vedle sebe. Tak to měly také děvčata z Náchoda. Krásné prostředí duchovní školy, umocnilo naše vnímání jemnohmotného světa. A tak máme další, krásný důvod setkat se v prosinci opět znovu a naladit se na krásné andělské energie. Téma bude opět hojnost, zhmotňování myšlenek a další témata. Moje nejdražší sluníčka, mám Vás všechny ráda a těším se na další seminář plný krásných duchovních setkání a prožitků. Děkuji za Vaše reakce vždy mě moc potěší.

S láskou Kytička

Poděkování

(Hanka , 7. 10. 2012 22:48)

Ahoj Kytičko. Moc děkuji za den s tebou. Byl to báječný den. Doplnila jsem si energii, nádherně jsem se zklidnila a naladila na pohodu a lásku.Byla jsem tak zklidněná, že jsem přejela mou stanici a musela jet o dalších 30 km dál a 30 zase zpátky. :-)) Už se těším na prosinec. Přeji nádherné dny.Hanka.

Odpovědět

poděkování

(Monika, 7. 10. 2012 19:55)

Milá Kytičko,mám zas na dlouhou dobu z čeho čerpat.Děkuji. Bylo to krásné a jak psal Honza bylo to nad mé očekávání.Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další seminář.Hodně lásky a sluníčka.Monika

Odpovědět

Poděkování

(Honza, 6. 10. 2012 19:17)

Milá Kytičko, chci Ti nesmírně moc poděkovat za dnešní úžasný seminář! Měl jsem očekávání, ale dostalo se mi daleko víc, než jsem čekal, ohromně mne to naplnilo a děkuji také za dodání odvahy, abych si víc věřil a postoupil po duchovní cestě dál. A veliký dík Ti patří i za odstranění té převtělené bytosti. S velikou láskou posílám Světlo a děkuji. Honza.

link---andel.gif

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář