Jdi na obsah Jdi na menu
 


KURZ KVANTOVÉHO LÉČENÍ A KVANTOVÉ TERAPIE

28. 12. 2017

kvantove-leceni.jpg

 

 

KVANTOVÉ LÉČENÍ

 

Milí přátelé, posílám vám silný, světelný paprsek ať už  jste pozitivně naladění, nebo jste právě ve fázi důležité životní zkoušky, případně léčení. Stojíme všichni na prahu nového, stěžejního  roku, celistvého a uceleného programu, transformačního řádu. Je to stěžejní rok, který bude zlomový, co se týká našeho ZDRAVÍ, EKONOMICKÉ STABILITY,  A TAKÉ DUCHOVNÍHO VÝVOJE.

 

Rok 2018 nám přináší neskutečné možnosti nových směrů, které buď využijeme ve svůj růst, nebo necháme ležet a nevyužijeme. Právě v oblasti léčení, přinese tento rok velmi důležité, nové informace, a objevy, které můžeme využít pro sebe, své blízké, ale v podstatě pro všechny, kteří se probouzejí a snaží se pracovat na všem, co ovlivňuje naše životy. Pro všechny je tu jedinečná příležitost. Využijte této nové fáze transformačního procesu a naučte se vyžívat zesilujícího kvantového pole ke změnám, které ve vašem životě právě vy potřebujete. Propojení KVANTOVÁNÍ -  tedy práce v kvantovém poli a kvantového léčení pomocí energoinformační tekutiny, přinese to, co jste až dosud hledali. Jedinečné kombinace dvou směrů. Po otevření vašeho kvantového pole budete souvislosti chápat mnohem jasněji a otevřeněji.

 

 

CERTIFIKOVANÝ KURZ KVANTOVÉHO LÉČENÍ I.

/otevírání kvantového pole/

24.2.2018   9:00 – 17:00 hodin

PRAHA1 – SOUKENICKÁ ULICE

 

 

kvantove-leceni-3.jpg

 

 

Z hlediska kvantové podstaty je možné vše. Naučíte se tvořit pomocí kvantové vlny, pracovat a tvořit v kvantovém poli, využívat síly v přítomném okamžiku a v rozšířeném stavu vědomí, ponořeni do hloubkové meditace s propojením na vyšší dimenzionální světy, nastavením vaší osobní, tvůrčí síly. Pochopíte ZÁKLADY KVANTOVÉ DIAGNOSTIKY,  i to, jak moc je důležité mít otevřené kvantové pole. Kvantové pole je možné otevřít iniciací /součást kurzu/ a je nutné s ním i dále pracovat.

 

ÚČELEM PRÁCE V KVANTOVÉM POLI JE

 

- Zhmotňovat svá přání /vždy v souladu s vyššími dohodami/

- Tvořit události  

-  Vytvořit matrix hojnosti

- Oprava nemocného těla /působení na buněčné a mezibuněčné úrovni/

- Napravení negativních vzorců a vzpomínek  /uzdravit karmické vlivy/

-  Programovat vodu, čistit prostory

 

 

ÚČELEM METRIXU KVANTOVÉ VODY  - /kvantová fyzika/

 

Ovlivňovat buňky působením na mezibuněčné prostory a tím zrušit kódy nemocí a celkově se uzdravit.  

Kurzy se budou skládat ze tří jednotlivých celků, absolvovat můžete i jednotlivé kurzy.

Cena jednotlivého kurzu je 1200Kč. Skripta v ceně, po absolvování 3 kurzů CERTIFIKÁT. Podrobnější informace dostanete ihned po přihlášení.

Přihlášky na email:   kvantovalecba@seznam.cz 

 Těšíme se na Vás a vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.čísle  +420 777 231 720

 

 

kvantove-leceni-2.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář