Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÉČENÍ POMOCÍ KVANTOVÉ FYZIKY EXISTUJE - ZATÍM VŠE BYLO V UTAJENÍ

23. 4. 2017

Milá zářivá světýlka,zdravím vás

voda17.jpegDnes vám přináším naprosto ojedinělou, vyjimečnou a skvělou zprávu. Tyto informace byly zatím v utajení a jen málokdo, se dosud k těmto informacím dostal. Byly vyvinuty přípravky, které léčí přímo na bázi kvantové fyziky a to tím způsobem, že působí přímo na buňky. 2. dubna letošního roku v Praze ruští vědci přijali účast na setkání , kde potvrdili, že se už celé roky tímto způsobem léčila ruská armáda a prominentní osoby.  Léčení  KVANTOVOU FYZIKOU.

 

Měla jsem možnost se osobně tohoto setkání zůčastnit, protože jako vždy vesmír skvěle zařídil, že se ke mně tyto preparáty dostaly a měla jsem možnost vyzkoušet jejich účinek.  Je zajímavé, že tento převratný objev už dávno předpovídali někteří mystičtí vizionáři a také se mnoho lidí  modlilo za jeho dokončení. Podařilo se to a právě nyní se dostává do naší reality.  V léčení nám lidem konečně končí éra chemie a začíná éra fyziky. Jak už jsem zde několikrát psala, každý si v současné době má právo tvořit svou vlastní realitu ve které si zhmotňuje své vlastní představy, vize, sny, ale také strachy, bolesti a zklamání. Všichni jasně cítíte, že se věci neděly nikdy tak rychle jako se dějí nyní. Co nám zatím tají? Máme snad konečně a společně v našich rukou léčebný nástroj, který dokáže změnit stav buněk našeho těla? Je potřeba  předávat dál lidem přesné informace tohoto léčení, aby byli v obraze, a aby věděli, co bylo pro ně vytvořeno. Objev byl vytvořen a po 30 letech dokončen předními ruskými vědci, kteří neúnavně několik desítek let pracovali ve vědecké akademii na tom, abychom my, konečně mohli využít kvantové fyziky k léčení nemocí našich překyselených a chemií zbídačených těl.

 

Určitě jste viděli dokumenty o vodě, do které lze vložit do informaci. Možná jsou vám známy i fotografie, které po speciálním zmražení a vyfotografování molekul vody vytvořily neuvěřitelné obrazce, které  jsou však diametrálně zcela odlišné. Je to stále stejná, voda, jen se nad ní pronášely určitá  slova. Slovo miluji, láska, a jiné krásné a pozitivní věty, vytvořily jiné obrazce, než když se nad vodou pronášely nadávky a nenávistná slova. Voda je základní nosič informací v našem těle. Nyní se vědcům podařilo do čisté vody pomocí kvantové fyziky dostat obraz zdravé, mladé buňky, a tato informace dokáže působit na orgán, či problém v těle, který potřebujeme léčit. Je to neuvěřitelné, a já žasnu nad výsledky. Mám klienty, kterým se po šesti týdnech kapání přípravku snížily brýle až odvě dioptrie. Já osobně jsem se setkala s ruskou lékařkou, která má zkušenosti s touto léčbou a zatím má vědecky doložených 3000 diagnoz z úšpěšné léčby . Dva z těchto preparátů už získaly Nobelovu cenu. To je rychlost. Náprava a omlazení buněk na bázi kvantové fyziky, to je léčba 3. tisíciletí. Vedejší účinky 0. Její oficiální název ENERGOINFORMAČNÍ TEKUTINA.

 

Již několik týdnů nevycházím z údivu nad účinky a nad léčebnou sílou tohoto objevu. S pokorou děkuji ,že  jsem mohla být na začátku této velké věci. My, kteří už se léčíme kvantovou fyzikou vám zde budeme vkládat výsledky. Pokud se k někomu z vás tato léčba dostala, budu ráda, když se o své zkušenosti podělíte. Zkušenosti druhých zde budu velmi ráda vkládat.

 

Všichni teď stojíme na křižovatce dvou dimenzí. V té jedné je stále ještě chemie, utrpení a bolest. V té druhé je pochopení, láska, pomoc a uzdravení. Pokud cítíte, že  chcete přidat a dát si do pořádku tělo, zbavit se nemocí, vrátit se v kondici i vzhledu o několik let zpátky, zlepšit si psychické zdraví, nebo začít prevencí a neonemocnět,  právě teď máte příležitost. Nečekejte, že vám tyto informace poskytne farmaceutický průmysl. Tato informace ale není pro každého, pokud cítíte, že věříte víc chemickým prostředkům léčení, ještě si chcete projít tuto cestu utrpení,a nechcete to změnit, znamená to, že je před vámi ještě nějaká očišťující vlna. Nezbývá vám, než respektovat tyto vlastní pocity.  Pokud ale nyní čteš a cítíš chvění a tichou nezadržitelnou radost. Musíš být u toho. Svým klientům při diagnostice ráda poradím, co mají z duchovního hlediska pochopit a s kombinací kvantového léčení, to bude velká věc. Pokud o toto léčení máte zájem, napište mi na email:           kvantovalecba@seznam.cz

Jana Kytička

vodakapka.jpeg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Info

(Zuzana, 13. 7. 2017 21:16)

Mohla by som sa dozvediet nieco blizsie o moznostiach tejto liecby, co sa tym da liecit?

Kvantová léčba

(Alena, 31. 5. 2017 21:23)

Dobrý večer,
zaujal mě Váš článek. Můžete mi poslat více informací?
Děkuji předem za odpověď, s pozdravem hezkého večera Křížová Alena