Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTIVUJTE SVÉ SVĚTELNÉ KÓDY V NAŠEM NOVÉM TRÉNINKU

ArchandelUriel_web.jpgSVĚTLO

Část 1.

Položme si otázku, co pro nás vlastně znamená světlo? Světlo vždy bylo a také bude základní podmínkou pro život.  Světlo ovlivňuje to, že vidíme okolí, bez světla bychom bylí slepí a tápali bychom ve tmě. Světlo tvoří  barvy v přírodě, projasňuje naše obrazy představivosti, střídáním světla a tmy se řídí náš biorytmus.  Nástup světla, tedy začátek nového dne, se stal základem  pro  měření času v naší  fyzické rovině. Na příchod světla reagují stejně jako my i zvířata a rostliny a řídí se střídáním noci a dne. Je to právě  příchod světla, co ovlivňuje počet dnů, měsíců, týdnů a let. 

 

Roční doby na naší planetě se také střídají a také je řídí světlo. Roční období je přímo závislé na postavení naší planety země k fyzickému zdroji světla – ke SLUNCI. Světlo je zdroj energie a velmi silně ovlivňuje naši sílu. Ve tmě jsme více unavení, ospalí, také naše vnitřní orgány jsou v útlumu. Naopak světlo nás vede k pohybu, aktivitě a probouzí naše energetická centra.  S tím souvisí veškerý pohyb, planetárních těles.  SVĚTELNÝ rok je v astronomii snad nejpoužívanější jednotkou vzdálenosti. Světlený rok opravdu měří vzdálenost a není časomírou.  Dá se překvapivě pomocí světla měřit i vzdálenost v meziplanetárním měřítku. Fyzické světlo je tedy veličinou časovou i měřítkem vzdálenosti. Světlo v buňce vychází z chromozomů v jádru, naše fyzické tělo přijímá světlo, a je podmínkou k tomu, aby byl zachován život. Bez světla ztrácíme energii a nejsme schopni fungovat delší dobu. Jsme bytosti světla, proto nedokážeme žít trvale ve tmě.

 

V jemnohmotné úrovni světlo vyjadřuje schopnost CHÁPAT A MILOVAT. Stejně jako ve fyzické úrovni nejsme schopni vidět objektivní obrazy, ani v duchovní rovině, nemůžeme vidět objektivně, pokud se naše jemnohmotné tělo nachází ve tmě. Naše duchovní tělo i fyzické tělo, zkrátka nedostatkem světla trpí a světlo ke svému životu nutně potřebuje. Tma je destruktivním jevem ve fyzické i duchovní úrovni našeho těla. Čím více světla jsme schopni přijímat, tím větší máme napojení na ZDROJ, tím lépe vidíme skutečné obrazy a dokážeme správně pochopit situace a lidi okolo nás. Dokážeme rozlišit dobro od zla a náš život začíná být harmonický a radostný. Zároveň s dokonalým prosvětlením, máme to nejvyšší a nejlepší vedení. Díky světlu se projasňují naše situace, zkoušky, prožitky.

 

Pokud světla přijímáme tolik, že dokonale prostoupí všechny naše buňky, dochází ke stavu OSVÍCENÍ. To je stav kdy jsme dokonale napojeni na nejvyšší zdroj světla a lásky. Je to konečný stav dokonalosti. Je to cíl naší cesty  a úsilí každé bytosti, ke kterému každý z nás snaží směřovat.  K tomuto stavu nás vede cesta pochopení a nabytých zkušeností, kdy proces prosvětlování může být krátkodobý, čí dlouhodobý. Délka procesu je závislá na naší schopnosti milovat, touze být co nejblíže světlu, a schopnosti milovat vše a všechny kolem nás, láskou bez omezení, vidět světlo v každém člověku , bytosti a rostlině. Prvním krokem který k můžete udělat k lepšímu prosvětlení hned, je vidět sami sebe, jako bytosti světla. Uvědomění si vlastní existence ve světle větou

 

JÁ JSEM SVĚTLO.

 

Každé opakování této věty a následné uložení do podvědomí aktivuje určité kódy, které řídí přijímání světla a aktivaci buněk k jeho přijetí. Pokud se jako světlo budete cítit, budete se tak chovat, pak budete odstraňovat všechny překážky vašeho prosvětlování. Uvědomte si, že světlo povzbuzuje, uklidňuje, aktivuje a léčí. Celá naše planeta potřebuje více světla. STAŇTE SE SVĚTLEM SVĚTA. Začněte dnešním dnem prosvětlovat sebe, svůj život, své okolí. Příště si ukážeme jak postupovat, pokud nám nějaká část naší bytosti brání v přijímání světla.

 

S objetím a láskou vaše 

 

Jana Kytička

Novinka:

PŘIDEJTE SE K NAŠÍ FB STRÁNCE

on-line nás najdete na FB

název FB stránky

VE SVĚTLE ANDĚLŮ   /stačí proklinout a požádat o přijetí/

 

Najdete naše společné příspěvky, články webu

Duchovní pomoc/Kytička/  a Moji andělé/Milena/

TĚŠÍME SE NA VÁS

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář